Kremy do depilacji

Kremy do depilacji

UWAGA! Zalecamy kupowanie zaprezentowanych produktów w dobrych sklepach internetowych. Otrzymujemy informacje, że na serwisach aukcyjnych pojawiły się podrobione produkty.

Depilacja miejsc intymnych

Twoje miejsca intymne są świątynią i warto o nie dbać w odpowiedni sposób. Higiena przede wszystkim – można by powiedzieć. Depilacja to bardzo złożony temat i delikatny. To właśnie ten ostatni przymiotnik odgrywa niebagatelną rolę w kwestii usuwania włosków z miejsc intymnych.

Miejsca intymne są szczególnie wrażliwe i wie o tym każda kobieta, która podjęła się depilacji okolic bikini. Dlatego tak naprawdę wszystko ogranicza się do wyboru konkretnej metody, która po pierwsze będzie skuteczna, a po drugie nie będzie bolesna. Istotne wydaje się też to, aby potrzeba powtarzania depilacji występowała jak najrzadziej. Gładka skóra i zero podrażnień – to zapewne sytuacja dla Ciebie idealna.

Maszynka, czy golarka?

To chyba najczęstszy problem dotyczący depilacji, właśnie miejsc intymnych. Niestety, można powiedzieć, że ani w jednym, ani w drugim przypadku nie jest łatwo o zadowolenie. Wynika to z tej prostej przyczyny, że stosowanie zwykłej maszynki może powodować skaleczenia, które w okolicach bikini dużo gorzej się goją. Przy golarce z kolei istnieje problem pewnej nieporęczności tego urządzenia, chociaż trzeba tutaj zaznaczyć, że producenci wciąż próbują stworzyć jej ideał, tak aby był dopasowany do Twoich potrzeb.

Odrębną kwestię stanowi wybór preparatu, którego zadaniem będzie zmiękczanie włosków w okolicach miejsc intymnych. Tutaj w zasadzie wybór to Twoja prywatna sprawa. Wszystko zależy od kwestii indywidualnej potrzeby, a także odpowiedniego doboru składników, które w najłagodniejszy sposób będą obchodzić się z Twoją skórą.

Pasta cukrowa, laser, a może „zwykły” krem?

Golarka i maszynka to nie jedyne sposoby na depilację miejsc intymnych. Co rusz pojawiają się nowe metody – bardziej nowoczesne i skuteczne. Pasta cukrowa to sposób w sumie typowo domowy, chociaż salony kosmetyczne równie często z niej korzystają. Skład takiej pasty to woda i... cukier, plus sok z cytryny. Pasta cukrowa jest dość komfortowa w wykorzystywaniu, skuteczna, ale nie pozbawiona jest też wad. Po pierwsze, jest to metoda dość czasochłonna, a po drugie ma pewien skutek uboczny. Otóż, może rozjaśnić Ci skórę.

Również rozwinięta technologia dokłada swoją cegiełkę do usuwania włosków z miejsc intymnych – chodzi oczywiście o depilację laserową. Jest to metoda skuteczna, jednak wiele pań się jej boi z racji tego, że jednak wciąż jest to novum. Sporym problemem może być kwestia ceny, a także tego, że zabieg ten, aby skutecznie usunął włoski musi być powtórzony kilka razy. Często też wydanie na depilację laserową kilku tysięcy złotych(!) wcale nie oznacza, że owłosienie zostanie usunięte na trwałe.

Istnieje jednak alternatywa dla wszystkich wyżej opisanych sposobów na depilację intymną. Skuteczną i tanią. Krem o nazwie Revitol Hair Remove Cream. Dzięki niemu możesz zapomnieć o maszynkach, paście cukrowej, czy też drogim laserowi. Krem ten ma bardzo prosty sposób działania.

Nakładasz na miejsce, w którym chcesz osiągnąć gładką skórę. Czekasz około 5 minut i tyle. Potem ścierasz krem, najlepiej ręcznikiem. Usuwanie niezmiernie proste, prawda? Revitol Hair Remove Cream nie powoduje żadnych podrażnień, bo posiada tylko i wyłącznie naturalne składniki. Bez wątpienia jest też dużo, dużo tańszy od lasera. Nie od dzisiaj wiadomo, że najprostsze sposoby są najlepsze, również w przypadku depilacji miejsc intymnych.

Zobacz ranking najlepszych kremów do depilacji